Now Reading
DOĞAÇLAMA VAZOLAR YARATIN!

DOĞAÇLAMA VAZOLAR YARATIN!

kendinyap

Biraz boya,kurdele ve bir parça yapıştırıcı yardımı ile mutfağınızda kullandığınız bir sürahiyi veya bir kavanozu içinde rengarenk çiçeklerin yaşadığı şık bir vazoya dönüştürebilirsiziniz. 

KUMLAMA EFEKTİ

Kare bir vazonuzun dış yüzeyini eşit aralıklarla kurdeler kesin yapıştırın.Seçeceğiniz yarı saydam bir kurdele olmalı renk tercihi size kalmış.Yarı saydam kurdele hazırladığınız vazoya kumlama cam etkisi verecektir

İPLERLE DANS

Plastik yada cam bir şişeye ihtiyacımız olacak ve bu şişeye birbirine uygun renklerde ipek sicimler sarın. Şişenizin ağzından başlayarak sicimi sıkı bir biçimde boşluk kalmayacak şekilde dolamanız yeterli.Başlangıç ve bitiş noktalarını bir parça yapışkan ile tuturun ve sizlere şık bir vazo olacaktır.

CIVIL CIVIL

Orta boy bir cam sürahi alın.İnce uçlu bir fırça sayesinde canlı ve değişik renlerde ve farklı büyüklüklerde yuvarlaklar ile üzerini süsleyin.Basit cam bir kavonoz cıvıl cıvıl bir dekorasyon objesine dönüştüğünü görün.

KADİFE KURDELELER

Orta boy bir kavonoza spiral bir biçimde kadife kurdele yapıştırın gene renk seçeneği size kalmış.Renkli boncuklara geçirdiğiniz ince telli kavanozun ağzına sabitleyin.İçini tasarımınıza uygun çiçeklerle doldurun ve işte kavonozda ki değişim.

See Also
KENDİN YAP MUMLUK

İNCE VE NARİN

PAYET VE BONCUKLAR

Orta boy bir kavonoza seçtiğiniz renkli payetleri dağnık bir şekilde yapıştırın.Kavanozun kapağını isteğiniz renge boyayın ve üzerinde çiçeğin sapları geçecek şekilde delik açın ve çiçeğinizi yerleştirin.

DENEY TÜPÜ

Bir köşede unutulmuş deney tübünü yassı bir taşa yapışkanla sabitleyin.Çiçekleri ise saplarını kopartmadan içine yerleştirin.

What's Your Reaction?
Aşık
0
Emin değil
0
Heyecanlı
0
Mutlu
0
saçma
0
View Comments (0)

Leave a Reply

COPYRIGHT 2019. HER HAKKI SAKLIDIR.

Scroll To Top