Now Reading
FEMİNEN HOME-OFİS KÖŞELERİ YARATIN

Feminen çizgiler ve pembe tonları her zaman biz kadınlara kesintisiz enerji ve mutluluk verir.Kendiniz için feminen bir özel çalışma alanı yaratmak istiyorsanız sizler için birkaç öneri…

Gold&Pudra

Eğer feminen bir köşe oluşturmak istiyorsanız ve bir renk kombini düşünüyorsanız pudra ve altın tonlarının yakışacağını düşünüyorum.Altın sarısı tonlarındaki metaller biraz daha oryantel formlar oluşturur aynı zaman da köşenize desenlerde eklerseniz eklektik bir tarz ortaya çıkartabilmeniz kolaylaşacaktır.

Pembe ile hangi desen?

Source:http://tussitussi.tumblr.com/

Vahşi doğa desenleri leoparlar,zebra desenleri gibi desenler pembeler ile birleştiğinde çekici bir enerji oluşturduğunu düşünüyorum.Bu desenler sayesinde bir çalışma alanından daha fazlasını elde edeceğinize inanıyorum.

Moda olan çıtalar

Şuan evlerde çok fazla moda olan çıta detaylarını çalışma alanlarınızda kullanabilirsiniz.Zevkinizi yansıtan renkler ile muhteşem duracaktır.Özellikle masanızı duvara konumlu ise çalışırken ve vakit geçirirken ilginizi dağıtmamak için çıtanızı ile duvarınızı aynı renk boyar iseniz bu durum ortadan kalkıcak ve şık bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Kişelleştirin

Masanızı eğer duvara doğru konumlanmış bir şekilde bir alan yarattıysanız kendinize.Masanızın fonunu sevdiğiniz fotoğraflar ve anlam içeren simgeler ile kişiselleştirebilirsiniz. Masanızın üzerine sizi yansıtan bir harf dekoru da kişiselleştirmek için fena bir dekorasyon ürünü değil.Hikayeler,geçmiş,bireysel dokunuşlar biz kadınlar için hiçte zor değil. 🙂

See Also
plan

Taze çiçekler

Çalışma masalarımıza bir demet taze çiçek ile alanınıza güzel bir dokunuş sağlayabilirsiniz.Çalışırken kendinizi daha iyi ve fresh hissedeceksiniz.Çiçeklerin verdiği enerjiyi küçümsemeyin derim.

Biraz da süsleyelim

Duvarınıza kara yazı tahtaları ekleyebilirsiniz.Çok şık duran Şeffaf takvimler ile çalışma alanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.Masanızın üzerine yaptığınız dekorasyona uygun masa lambaları ve güzel kaktüsler ekleyebilirsiniz.Bilgisayarda çalışan biri iseniz kaktüslerin dikenleri havadaki elektriklenmeyi kendisine çeker, dolayısıyla saksısı ne kadar büyükse o kadar çok radyasyon emme kapasitesi olduğuda söyleniyor.

Pros
Cons
What's Your Reaction?
Aşık
0
Emin değil
0
Heyecanlı
0
Mutlu
0
saçma
0

COPYRIGHT 2019. HER HAKKI SAKLIDIR.

Scroll To Top