Now Reading
2019 TRENDİ GOLD ROSE İÇ TASARIM FİKİRLERİ

2019 TRENDİ GOLD ROSE İÇ TASARIM FİKİRLERİ

İÇ TASARIM FİKİRLERİ

Rose Gold , mücevherlerde, saatlerde, modada ve makyajda uzun süredir gördüğümüz bir renktir. Şuan Apple ve Samsung gibi markalar bile bu tonu farklı teknolojik ürünlerine dahil ediyor. Dekorasyon dünyasıda bu eğilime yabancı değil.

Bu yüzden size birkaç fikir getirdik, böylece siz ve mekanlarınız bu pembe ateşin tüm sihri ile dokunuşlara sahip olabilir ve bu da dünya çapında giderek daha fazla takipçi kazanan stillerden oluyor.

Çok fazla doldurmadan  mekanlarınıza sofistike bir dokunuş katan vintage ve romantik bir havası var

ZARİF AKSESUARLAR

Alanınıza çekici bir dokunuş eklemek istiyorsanız küçük bir rose gold dokunuşu çok yol kat ediyor. Rose gold sıcak, aydınlık ve bir odayı daha çağdaş hissettirmek için harika bir yoldur. Gül altını evinize entegre etmenin en başarılı yolu zarif aksesuarlardır. Masa aksesuarlarından mutfak eşyalarına dokuşlarla sizde bu stile sahip olabilirsiniz, iç tasarımını çok ciddiye almayan ve basitçe değiştirmek isteyen herkes için mükemmel ufak dokunuşlar! 

Lüks metalik dokunuşların eklenmesi yeni değildir, ancak bu yılki büyük fark metalik kaplamanın tonudur. Daha az bakır ve gül altın ve daha fazla bronz kullanılacaktır. 

RENKLER VE ROSE GOLD KOMBİNİ

 Renkleri kombinlemek konusunda ise, mavilerle ve elbette, çeşitli gül ve pastel renklerle olan kombinlerde rose gold tam bir uyum icinde durur.

SOĞUK RENKLİ MEKANLAR VE ROSE GOLD VE MUTFAKLAR

Sıcak bir dokunuş sağlamamız gereken ortamlarda idealdir. Siyah ve beyaz gibi nötr tonların baskın olduğu ve grilerdeki kombinasyonlarda çok iyi çalışır. Bu yüzden onu Carrara mermeri gibi eşlik eden dokularda rose gold dokunuşunu görüyoruz ve mutfaklar içinde birkaç örnek sizlere

See Also
Ne kadar kumaş gerekir?

MUTFAK EŞYALARI 

Mutfağınız yeni renk tonlarıyla denenebilecek en iyi yerlerden biri! Bu parlak renk tonunda ev aletleri, çatal bıçak takımı veya tabaklar satın alarak mutfağınıza bir gül altını ekleyin.

AYDINLATMA

Alanınızı rose gold lambalarla parlatmayı deneyin. Modern  lambalar ya da mekanınızı gerçekten parlatacak klasik masa lambaları ile farklı dokunuşlar sağlayabilirsiniz . 

BANYOLAR 

Hiç şüphe yok ki Rose Gold tüm metalize ürünler arasında favori olabilir. Bir denemek için tereddüt etmeyin! ve banyolarda rose gold uyumu mekanları geniş gösterir .Banyonuzda rose gold ürünler sofistike yaratıcaktır mekanlarda.

Pros
Cons
What's Your Reaction?
Aşık
0
Emin değil
0
Heyecanlı
0
Mutlu
0
saçma
0
View Comments (0)

Leave a Reply

COPYRIGHT 2019. HER HAKKI SAKLIDIR.

Scroll To Top